Liczysz się dla nas

154 lata banku
1867 - 2021

artykuł góra

 

Nadchodzi Tydzień Przedsiębiorczości 2020!

Przez cały tydzień nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji online. Każdy będzie miał okazję porozmawiać z doradcą poprzez Skype, poznać ofertę produktów i usług bankowych, a także uzyskać informacje o finansowaniu przedsięwzięć i inwestycji. Nasi doradcy będą dostępni w dniach 16 - 20.11.2020 w godzinach od 9:00 do 14:00. W zależności od dni tygodnia będą mogli Państwo skontaktować się z innym działem. Aby porozmawiać z doradcą wystarczy wpisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na pasku wyszukiwania w aplikacji Skype lub na stronie www.skype.com. Poniżej przedstawiamy listę dni oraz zakres obsługi na każdy dzień.

 

Bankowy Poniedziałek

Tydzień rozpoczynamy od rachunków bankowych, aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej. W poniedziałek będzie można uzyskać informację o obecnej ofercie rachunków płatniczych w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu, dowiedzieć się jak założyć profil zaufany, posłuchać o nowej aplikacji bankowości mobilnej SGB Mobile oraz o bankowości internetowej..

 

Ratalny Wtorek

We wtorek będzie można uzyskać wszelkie informacje o kredytach gotówkowych, kartach kredytowych oraz kredytach hipotecznych, w tym o kredycie mieszkaniowym. Dowiesz się jakie są warunki kredytowania, na co możesz przeznaczyć np. kredyt mieszkaniowy oraz jakie warunki musisz spełnić by otrzymać kredyt w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu.

 

Uprawna Środa

To dzień przeznaczony przede wszystkim dla osób prowadzących działalność rolniczą. Będzie można uzyskać informacje o naszej standardowej ofercie kredytowej dla Rolników oraz przedstawimy Tobie oferty promocyjne w naszym Banku. W tym dniu uzyskasz również informację co musisz spełnić, by otrzymać kredyty w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu.

 

Biznesowy Czwartek

Czwartek należy do przedsiębiorców! W Biznesowy Czwartek uzyskasz wszelkie informacje o naszej ofercie kredytowej dla przedsiębiorców oraz dowiesz się jakie wymagania musisz spełnić by otrzymać interesujący Cię kredyt w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu.

 

ITpi@tek

Potrzebujesz wsparcia naszego działu IT przy swoich usługach lub produktach bankowych? Ten dzień jest specjalnie dla Ciebie. W piątek nasz informatyk odpowie na pytania oraz pomoże w sprawach technicznych. Dowiesz się jak założyć profil zaufany, zainstalować aplikację SGB Mobile lub na czym polega bankowość internetowa.

 

Załatw swoje sprawy w Banku nie wychodząc z domu, będąc na spacerze lub poza miastem

Porozmawiaj z naszym doradcą przez Skype gdziekolwiek jesteś!

artykuł dół

Kod BIC/SWIFT Banku Zrzeszającego:
GBWCPLPP

placowki

 

Policz ratę kredytu gotówkowego

 

Rodo

Rodo

Informacja o ochronie danych osobowych
Planet Plus

Planet Plus

Zarejestruj się i zbieraj Cashback za wszystkie Twoje zakupy

Nasi partnerzy

  • IPS SGB
  • TFPK
  • Western Union
  • Concordia
  • BFG